(ZERO WASTE) EESKUJUDMulle meeldib lugeda! Ja vaadata pilte! Ehk siis milliseid keskkonnaga, minimalismiga, nullkuluga seotud blogisid ning instagramikontosid ma jälgin kõige suurima uudishimuga? Siin on minu nimekiri.

ZEROWASTE.JAPAN Tegemist on instagramikontoga, mille formaat ja sisu on mulle just meelejärele. Konto perenaine on ülinupukas ja tubli. Ta näiteks peseb oma pesusid pesulauaga ning pühib põrandaid koos kohvipuruga.

LITTERLESS. Minu absoluutne lemmik! Hästi ilus blogi esteetika ja mõtlemisviis. Eks kõigega ma muidugi ei nõustu. Näiteks see, et ta kolides ostis omale suured robustsed plastikust konteinerid. Mina olen oma viimaste kolimistega küsinud kohalikest kauplustest banaanikaste. Aga samas on ka tema nii jalad maas, ta on mõistlik ja rahulik. Kui ma ta avastasin, nägin kohe, et me oleme sarnased (kasvõi blogi kujundust vaadates). Tahaks temaga kord kindlasti kohtuda. See on hästi lahe, et ta teeb linnakorilust. Kuidagi ilus oma olemuselt?

GITTEMARY JOHANSEN. Blogi ja videokanal, peamiselt aga seda viimast. Tal on ka postitusi pulmakorraldamise teemal, mis mind kohe eriti huvitavad.

WASTELANDREBEL. Kohati on tegemist kellegagi, kes on liiga fikseeritud zero waste fantaasiatele, aga tal on huvitavad ideed. Ta peseb näiteks oma pesusid kastanitega.

ZEROWASTENATASHA. Instagramikonto noorest naisest, kes elab Peterburis. Tema tegemised meeldivad mulle, kuna ta ei ela just väga kaugel ning mul on lihtne temaga samastuda.

ZEROWASTEWISDOM. Tema fenomen on ausus. Blogi perenaine teeb igakuiseid prügi auditeid, ta julgeb rääkida oma muredest ja "vigadest". Jälgin Bloglovin´is tõesti sadu nullkuluteemalisi blogisid ja tema omale jäi mul kohe pilk seisatama.

ZENHABITS. Väga edukas blogi, kus pole kübetki reklaami! Ta kirjutab teemadel minimalism, hetkes elamine, elurõõm. Soovitan soojalt tema kirjutisi ka blogipidajatele, kuna vahetevahel kirjutab ta ka kuidas ta teenib oma blogiga raha, millised on ta senised õppetunnid ning muud blogindusega seonduvat.

Kommentaarid

  1. Täpselt see, mida mul vaja oli. Aitäh!

    VastaKustuta
  2. Mõnikord ju tõesti ei saa pesumasinatäit kokku ja ühe tekstiili pärast masinat käima ei pane. Aga kui ikka väga tahan just konkreetse asja kiiresti ära pesta, siis oleks pesulaud vägagi kasulik asi. Kahjuks saab pesulauda vist küll ainult antiigipoest osta.

    VastaKustuta
  3. Hei! Mis platvormil sina oma blogi jooksutad, kui võib küsida? Selline minimalistlik stiil on väga mõnus!

    VastaKustuta

Postita kommentaar