MÕNUS HUULEÕLIOstsin omale eelmisel kuul uue huuleläike/pulga/õli/kuidasiganes seda nimetada. Tegemist oli 100% impulssostuga. Käisin Tradehouseis omale juukseharja vaatamas ning kuna mul aega oli, siis vaatasin ka teiste riiulite vahele - äkki on midagi põnevat. Pealegi on ju vahel lõbus end natukene tuulutada. 

Tradehouse on mulle silma jäänud sellega, et neil on müügil huvitavaid kamme, harju, nuustikuid jms kraami. Nooremana näiteks avastasin sealt selle võimaluse, et juukseklambreid saab osta hulgi. Ma ei mäletagi, kas need on seal pakkumises kilo kaupa või 1000 tk kaupa - igal juhul saab sealt omale eluaegse varu juukseklambreid. Varem ostsin ma sealt ka alati šampooni, palsamit ja maske, kuna kogused on üldjuhul suured. Tradehouseis on müügil ka head suhkruvaha. Ohh jeerum, mis reklaamijuttu ma siin nüüd vestma jään. Igal juhul mulle see kauplus oma suure valikuga on meelepärane, mistõttu võtsin tol septembrikuu päeval omale paar minutit, et uusi tooteid vaadata. 

Kuna tol hetkel tegelesin ma 100 sammu nullkuluni: kehatooted postituse koostamisega, siis poes tekkis uitmõte vaadata milliseid Eesti kosmeetikafirmasid olemas on. Ega ma ei ole ju üldse selles vallas mingisugune teadjanina. Vaatasin, tegin paar pilti ja jõudsin otsaga looduskosmeetika riiulisse.

JOIK ja Nurme riiuli ees jäid mulle silma koheselt huuletooted. Külm ja tuul oli huuled kuivaks ja krobeliseks mudinud ja tekkinud oli nn hügieenilise huulepulga vajadus. Kuna üldjuhul on zero waste stiilis huuletooted metallkarpides, mida peab näpuga ise võtma ja mis mulle kohe üldse ei meeldi, siis ma tegelikult ei oodanud, et teisi valikuid on. Ma jõudsingi vaadata tõtt ühe metallkarphuuleläikega ning sain oma negatiivse emotsioonialge sabast kinni. Ent! Seda teadlikult fikseerida ma ei saanudki, sest pilk riivas klaaspudeleid. Nurme metallkarpide huulekreemide kõrval olid klaaspudeliga JOIK huuleõlid. Jah, täitsa klaasist.

Lähenesin huuleõlile ettevaatlikult. Mis imetoode see veel on? Huuleõli? Mis see on? Klaaspakend - kas tõesti?

Olin väääga skeptiline ja kõhklesin kaua, ent võtsin lõpuks siiski julguse kokku ja ostsin teise ära. Vahel peab hüppama pea ees tundmatusse ja katsetama.

Esimene kord huuleõli peale pannes oli hullutavalt mõnus tunne, sest korgi all on metallkuul, mis tekitab jaheda sensatsiooni. Seesamune tundereaktsioon ei ole kuupikkuse kasutusajaga kadunud. Huuled teeb pehmeks ja annab korraliku läike. Tootel on küll sünteetilise maiguga apelsini lõhn, ent täitsa kannatatav. See on ainus koht, kus natuke viriseda. Muus osas kannatan ikkagist selle võluvitsa all: kui olen õlipulga jälle kuhugi teise mantlisse või kotti unustanud, siis hakkan seda igatsema. Umbes kuuga olen tarvitanud veerand teise sisust ära. No ma ei saa lihtsalt teisiti - hea toode. Tõesti, väga hea toode. 

Tore on olnud see huuleõli avastus. Ei uskunudki, et midagi sellist - suuresti klaaspakend, vegan, pole testitud loomadel, Eesti ettevõte - võiks kusagilt saada. Eks norida saab küll, aga seekord ma tahaksin lihtsalt kiita.

Mind huvitab väga, milliseid sisutäiteid ma selle klaaspudeliga katsetada saan, kui see mul otsa saab. Näib, et pudelit saab hõlpsalt uue vedelikuga täita. Oo, mul tuli hea mõte! Samasse pudelisse saaks ju teha ka parfüümiõli. Või sääsepeletajat? 

Kommentaarid

 1. Heia. Katseta tulevikus enda õliseguga! :) JOIK kasutavat oma toodetes ''parfüümi'', mille koostisosasid pole eraldi välja kirjutatud.

  VastaKustuta
 2. Tore lugeda nii põhjalikku ülevaadet, aitäh! Täpsustuseks lisaks, et huuleõli puhul on tegemist täiesti loodusliku magusapelsini eeterliku õliga. Kui kasutame parfüümõli on see alati toote koostisosade nimekirjas välja toodud ning siis ei ole ka pudelil 100% loodusliku toote märgistust. Kadri JOIKist

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi. Tore teada, sest olen just sääraste kõlakate tõttu JOIKist pigem loobunud. Nüüd siis nii kärmelt ei heitu!

   Kustuta
 3. Ostsin selle ka omale. Ei pettunud ;)

  VastaKustuta
 4. Minumeeles ka yks parimaid looduslikke huuletooteid Eestis.

  VastaKustuta

Postita kommentaar