MIS ON KOTIS?

Ooo ehh. Magasin just 13 tundi. Kehast pidi välja saama kõik sinna kogunenud väsimus, peavalu ja igapäevastress. Mul saab selle kuuga õppeaasta läbi ja kuna meil on kuhjatud kõikide ainete hindamised ÜHELE PÄEVALE, siis kujuta ette millises seisus mu vaene aju on. Ma ei mõista, miks on vaja tudengeid niimoodi piinata, et üle kümne kursuse jaoks peab end ette valmistama üheks päevaks. Õnneks saab koolis öö läbi töötada... ja kodus nädala peale kaotatud tunde järgi magada. 

Siia lobisema tulin aga seetõttu, et näidata teile, mis mul kotis on ning küsida lugejatelt veidi nõu. 
 • Hambaniit. Breketisõprade lemmik toode käekotis. Mina ostan oma komposteeritavat niiti Burkast, Riia pakendivabast poest. Seal on müügil toode nii klaasanumas, kui ka selle sisutäide eraldi. 
 • Huulepulk. Mul on kindel siht ja suund oma kõik meigitooted kiiremas korras lõpuni kasutada, ära anda või visata. Mitte, et mul neid nüüd kuhjadega kuskil on. Loodan näiteks selle vana kingituse tühjaks kraapida ja manala teele saata. Ilus ja terve nahk ei vaja kosmeetikat!
 • Huuleõli. Olen agaralt täitnud Joik huuleõli pakendit tavalise taimeõliga ja seda oma huultel kasutanud. Oma esimestel breketikuudel olid mu huuled pidevalt kuivad, mistõttu õli pidi olema alati käepärast. Ükspäev aga suutsin just oma huuleõli klaaspudeli vastu tänavakive maha kukutada, mistõttu pean omale uue muretsema. 
 • Kätekreem. Ostsin Slow poest by Mukk näokreemi eesmärgiga seda küll näol kasutada, ent kahjuks passib see ainult käte kreemitamiseks (väga tugevalõhnaline ja õlirikas kreem). Kevad ning kangastelgedel kudumine kraabivad nahka nii, et kreemita ei saa. Ilus pakend, metallist tuub. Olen 100% kindel, et ühel päeval ajan ma selle näiteks oma valge õlivärviga segi, ning töristan titaanoksiidi omale käe peale. Haha. Jäägem siis seda postitust ootama. 
 • Tabletikarp. Nagu ma ka oma viimases instagramipostituses näitasin, siis mul on kõik tabletid ühes karbis. Seal on mu peavalutabletid, B12 ja D-vitamiin. Kõik ühes kohas, sest on hea teist endaga kaasa krabada. Tablette muidugi pakendivabalt osta ei saa, aga mulle meeldib olla võimalikult palju erinevate totsikute vaba ja võtta oma ruumikasutusest maksimaalset. 
 • Vahetevahel on mul kaasas ka mu klaaspurk kahvli ja väikese linasest rätikuga, ent kui ma tean, et ma söön koolis ja eriti liikumist päeva jooksul ei ole, siis ma ei võta neid kaasa. Sama kehtib ka mu termosega - vahel on ta mul kotis, vahel jälle mitte. Lugejaküsimus: panen end blogiahindadele kirja, aga ei oska valida kategooriat. Mis sa arvad, kas nullkulu blogi on kasulik blogi, eluline blogi või arvamusblogi?

Kommentaarid

 1. Täiega kasulik blogi :)

  VastaKustuta
 2. Kasulik. Ja kui imeilus puidust ja pärlitest kott.

  VastaKustuta
 3. Kasulik jaa!

  VastaKustuta
 4. Kasulik blogi :)

  VastaKustuta
 5. Kipun ka arvama, et kõige parem valik on kasulik blogi.

  VastaKustuta

Postita kommentaar