KUIDAS TEHA SUKKPÜKSTEST PATSIKUMMEÜks põhimõtteliselt ühekordne toode on sukkpüksid. Mõni kestab vastu korra, mõni jälle rohkem aga üks on kindel - lühikese perioodi jooksul saab selle eluiga täis. Vanadest rõivastest saab päris mitmeid asju teha. Sukkpükste puhul aga saab neid kasutusele võtta teises kuues, selliselt, mida iga pikajuukseline vajab. Pikka juttu siin ei ole, näitan sulle täna kuidas teha sukkpükstest patsikumme. 

Valmistusaeg: 5 minutit

Kogus: ühest sukapaarist saab ligikaudu 50 patsikummi

Vajaminevad vahendid:

- käärid

- 50 DEN sukkpüksid

Meetod:

Lõika sukkpükstest 3-4 cm laiused ribad. Venita neid käte vahel, kuni ääred krussi lähevad. Ja ega muud siin polegi, nad on koheselt kasutusvalmid. 

Mõnusat patsikummitamist!


Kommentaarid

 1. Olen seda tehnikat juba mitu aastat kasutanud :)

  VastaKustuta
 2. Mina jälle pole iial proovinudki. Ma ei kanna sukkpükse, kas põlvikutest ka saab? Ja kaua sellise patsikummi eluiga on, tundub, et venib välja väga ruttu? Mul on patsikummid kõik erksavärvilised, põlvikud seevastu ainult ihuvärvi, kas neid värvida ka kannatab?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui on 50deni siis saab teha ka põlvikutest. Kaua püsib, siis tõesti, kumm venib esialgu päris suureks. kui seda aga mitmekordselt juustesse panna, siis püsib kenasti. Jah, polüestrist kiude saab värvida, aga kui sukkades on elastaani sees, siis see võib läbipaistvana jääda.

   Kustuta
 3. Hei, teemast väljas küsimus, aga nagu aru saan siis sul on ka kass. Kuidas sa selle liivakasti majandamise oled lahendanud? Sooviks teha selle osas loodussõbralikumaid valikuid, aga hetkel mingit head lahendust ei ole leidnudki.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Päris palju valikuid on. Saepuru, puidust pelletid (neid soovitan osta 10 kg kaupa ehitusmaterjali poest, müüakse kui tulehakatust), komposteeritav ja flushitav allapanu (tselluloosist). Viimati müüdi nt Pet Citys. See viimane on mu kassile kõige meeldivam aga ma isiklikult ei ole selle toote lõhnast kuigi vaimustusest. Kui mina saaksin valida, ostaksin talle pelleteid, aga mu kass keeldub kategooriliselt neid kasutamast.

   Kustuta

Postita kommentaar