TURZA - PILDIPOSTITUST ÜHEST PAKENDIVABAST POESTTurza tähendab läti keeles paberkotti. Tegu on Riia kesklinnas oleva suure ja mõnusa valikuga pakendivaba poega. Seal müüakse nii toiduaineid tõsisemaks kokkamiseks (jahud, kruubid, juust, liha, munad, maitseained, puu- ja juurviljad), snäkke (näiteks vahvlitopsi saab ise jäätist tõsta), kodu- kui ka kehatooteid.

Ütleme nii, et Turza on üks etema tootevalikuga pakendivaba pood, kuhu ma oma jala tõstnud olen. Ja ma ei ole säärastes üldse mitte vähe käinud. Hinnad ei ole kirvega löödud, tooteid leidub nii kohalikke kui ka kaugemalt, töötajad sõbralikud ning aitavad igati.

Turzas jäävad silma kindlasti nutikad lahendused. Nagu näiteks see, et pesuvahendid tulevad kahhelkiviplaatidega kaetud seina seest. Mugav, lihtne puhastada ning kliendile kasutamissõbralik  - mitte nagu tavaliselt, kui peab ebamugavalt Eesti ökopoodidest puhastusvahendeid oma pudelisse tigukiirusega rasketest kanistritest niristama, nii et kõik põrand, pudel ja sina ise olete sellega lõpuks koos.

Poes pakutakse ka säärast kraami, mida naljalt igalt poolt ei saa. Näiteks on kaubavalikus lahtiselt müüdavat soodat, tahhinit, maapähklivõid, šokolaadikreemi, mett, martsipani jpm. Esimest korda nägin pakendivabas poes müüdavaid alumiiniumist poole- ja liitriseid pudeleid, mida ma juba pikalt olen endale šampooni- ja nõudepesuseebipudeliteks igatsenud. Turzas on ka väga lai valik tahkeid šampoone, kehakreeme ning muid ilutooteid. Harjavalik kiiduväärt - kes omale näiteks puidust wc puhastusharja igatseb siis sealt saab. Riia pakendivabadest kauplustest ja kohvikutest olen veel kirjutanud postitustes:

Kommentaarid

 1. Kas alumiiniumpudel on parim valik pesuvahendite hoidmiseks? Alumiinium on minu mäletamist mööda pehme materjal ja määrib kergesti käsi. Alumiiniumtraadiga saab paberile kirjutada nagu pastakaga. Selline pudel läheb vist kergesti mõlki? Ja kas sealt ei eritu pesuvahenditesse mingeid aineid? Ma otsin ka endale šampoonide ja muude möginate jaoks pudeleid, aga mul peab olema pumbaga ja läbipaistev. Pean saama jälgida, kuidas toode kahaneb ja kas pudel püsib puhas seestpoolt, muidu lähen närvi. Ja ilma pumbata kallan-pigistan alati rohkem šampooni kui vaja. Tahaksin väga klaasist, aga vannitoas pole see just parim valik...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nõudepesuvahend jms on mul klaasist pumbaga pudelis. Mõtlesin alumiiniumi/roostevabast terasest pudeli peale just selle mõttega, et paneks pumba ja vannitoas oleks see turvaline materjal. Kui nüüd järele mõelda, siis tõesti on alumiiniumpudelil omad miinused. Äkki sulle kaalumiseks silikoonist variant?

   Kustuta
 2. Väga kihvt pood piltide järgi tõesti!

  VastaKustuta

Postita kommentaar