SECRETS DE PROVENCE TAHKE ŠAMPOONMul on kapipeal ootamas päris mitu tahket šampooni, mis vajavad järele katsetamist. Üks hiljutine, mis sinna järekorda end sisse seadis oli Secrets de Provence tahke šampoon normaalsetele juustele (tootelink). Ostsin teise Portugalist ühest ökopoest, Eestis seda müügil pole veel näinud. Hind tsipake alla 10€.

Firmast ma varem kuulnud ei olnud, väikest guugeldamist aga tehes jäid mulle silma küll paar huvitavat toodet, mida nad teevad. Üks neist on šampoonipulber, mida siis väikestest kotikestest märgadele juustele raputatakse ning siis vahtu masseeritakse (tootelink). Päris kaval ju? Ses mõttes, et kui säärast toodet müüdaks suures pudelis, siis peaks üks pudel vastu kauem kui tavaliselt, sest vesi kui koostisosa lisatakse tootele alles kasutaja enda poolt. Rohkem šampooni - toote väiksem ökoloogiline jalajälg. 

Kõnealune šampoon aga sobib juustele kuidas? Pesin sellega paar korda oma pead ja tuleb tõdeda, et ma ei ole väga vaimustuses. Juuksed jäävad kuivaks ning tuleb olla ettevaatlik, et seep juustesse ei jääks. 

Mulle ei meeldi ka seebi kuju. See on disainitud küll selliseks, et saaks riputada erinevatesse nagidesse, ent peanahka sellega hõõruda küll kuigi mugav ei ole. Ma kahtlustan, et ühel hetkel murdub see seep ka mitmeks väikeseks tükiks, sest keskel olev auk on palju suurem kui seep ise. 

Endiselt on tahketest seepidest minu lemmik Diomina firma üllitis, olen sellest kirjutanud pikemalt ka siin (link). Mis on sinu lemmik tahke šampoon?

Kommentaarid

  1. Samuti Diomina! Olen seda kõvasti ka oma tuttavate seas haipinud, sest lisaks sellele, et tegu on fantastilise tahke šampooniga, on tegu ka fantastilise šampooniga üldiselt. Mul on väga pirtsakas peanahk ning ei kasutanud aasta otsa üldse ühtegi šampooni enne selle proovimist ja pean tõdema, et see isegi lahendas enam-vähem mu lõõmaprobleemi. Ei leidu selle toote jaoks piisavalt kiidusõnu. Ja kõik sõbrad, kes seda proovinud on, nõustuvad.

    VastaKustuta

Postita kommentaar