JÄLLE ÜKS TEGIJA, KES KUTSUB TÜHJE PAKENDEID TAASTÄITMA

Mul on kohutavalt hea meel näha, et õpilasfirmade laatadel ringi uudistades, jääb silma rohkelt rohelist mõtlemist. Näiteks saatis õpilasfirma Bumblebee (link) mulle proovimiseks oma tooteid: huulevõide, näosprei ja kehakreemi. Toodetel on vähe koostisosi, need on pakendatud metallpakendisse ning nad kutsuvad oma kliente osa võtma oma taarasüsteemist. Ehket kasuta ja saada pakend uuestitäitmiseks ettevõttele tagasi.

Toodete kohta oskan ma kosta seda, et kehavõi on kõige mõnusam. See on kindlasti üks lemmikumaid kehakreeme, mis ma proovinud olen. Lõhn meeldiv ja kreemi rasvasisaldus täpselt paras. Keha jääb sisse kreemitatult pikaks ajaks pehmeks. Ideaalne toode, millega end koduse spaaõhtuga premeerida. Koostisosad kehavõil on destilleeritud vesi, oliiviõli, kakaovõi, mesilasvaha, glütseriin, emulgaator, lavendliõli, looduslik säilitusaine ja E-vitamiin. Maksab teine 12€ ja osta seda saab siit (link).

Bumblebeel on pakkumises ka huulepalsam ja värskendav näosprei Meepiisk. Huulepalsam on oma olemuselt üpriski keskpärane - töötab nii nagu üks huulevõie töötama peab. Mis puutub aga näospreisse, siis see on iseenesest mõnus värskendaja, ent pikaajalist lõhnajälge ega värskendavat meeleolu see ei jäta. Lisaks tasub ettevaatlik olla kui seda kasutada heledate riietega. Sprei on värvilt punane, mistõttu ma ise kasutajana nauke muretsen küll, et toode jätab halva õnne korral mu valgetele riietele plekid.

Kas mina kui nullkulutaja ostaksin neid tooteid? Nii ja naa. Mul on hea meel, et säärase ostuga toetan ma noort, kohalikku väikeettevõtet, kel on eeskujulik eesmärk valmistada väheste koostisosadega plastivabu kehahooldustooteid. Tähelepanu väärib kindlasti see, et pakendid saab saata tagasi. Küll aga tuleb tõdeda, et Bumblebee kõikide toodete koostises on mesi ehk tegu pole vegantoodetega ja koostisosadel ei ole ka mahemärgiseid. Muidugimõista on Bumblebee alles õpilasfirma, mistõttu jään pöidlad pihus ootele mida lahedat need kolm noort naist tulevikus ette võtavad. 

Kommentaarid