MINUSTTere! Minu nimi on Maryliis ja ma olen keskkonnaaktivist. Aastal 2013 kolisin ma päris oma koju. Iseseisvat elu alustades oli tarvis osta nii mõndagi igapäevast ja olmelist. Pidin eneselt küsima, kas osta paberist majapidamislappe või hoopis kasutama rätikuid? Kas ökolitsentsiga nõudepesuvahed või suvaline kõige odavam? Milliseid voodilinu eelistada? Kas ostan omale auto või ei? Millist energiapaketti eelistada? Kuidas käib prügi sorteerimine? Küsimusi oli palju. Kõige suurem mõttepaus tekkis siis, kui oli tarvis endale prügikast osta. Kas tõepoolest pean ma minema poodi, et osta omale prügikast? Äkki aga saab hakkama nii, et ma lihtsalt ei tekita jäätmeid, mistõttu mul ei ole seda vaja? Väikesest eksperimendist sai suur teekond, mis kestab tänaseni. 

Kirjutan blogis nullkulu.ee oma igapäevastest tegemistest, mis on seotud minu mõtete, tunnete, hoiakute, küsimuste ja leitud lahendustega oma ökoloogilise jalajälje osas. Eesmärk on nullkulu!

Jälgi Nullkulu blogi tegemisi Facebookis (https://www.facebook.com/nullkulu/), kus oled minu kõikide postitustega kursis. Vastan hea meelega kõikidele sinu küsimustele, kommentaaridele, mõtetele. Kui oskan, siis aitan ja mõtlen kaasa. Instagramis (https://www.instagram.com/nullkulu/) on ilusad klõpsud minu igapäevast.

Kui sa aga soovid minuga koos töötada, siis see võimalus on samuti olemas. Teen hea meelega koostööd keskkonnast lugu pidavate ettevõtetega, organisatsioonidega, ühendustega. Üritan hoida oma blogi reklaamivaba kui see pole just kasulik mulle ja siinsetele lugejatele. Küll aga kui otsid konsultatsiooni, külalispostitust, ausat arvamuspostitust, arvamuspaneeli külalist - kirjuta mulle. Küsi julgelt lugejaprofiili ning blogi statistikat.