KAKS PÄEVA TOIDUSFotol on minu tuppatassitud kraam kahe inimese kahepäevasest toidust, millele lisandub pildile mittejäädvustatud õhtune india pähkli pasta. Ehk siis: murel 4 kg, apelsin 2 kg, india pähkel 0,5 kg, tomat 0,3 kg, nektariin 2,6 kg, paprika 0,2 kg, banaan 0,4 kg, arbuus 2,5 kg. Toiduarve kokku 34.08€.

Kommentaarid

 1. Huh, ma sirvisin kogu su blogi ahnelt ühe korraga läbi, nii mõnus pildi-jutumaterjal! Üldse kuidagi suutsin end su igapäevaheietusi lugedes väga samastada/ ära tunda (lol, sorry, et creeper :D). Võiksid vahelduseks veel oma sketše jagada siin, need olid täitsa lahedad :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere kallis Creeper! Aitäh läbi hüppamast. Aitähh, eitähh. Küllap panen ka koomikseid siia veel, Riiast saab neid ahnelt tarbida aga küll. Vaatasin ka sinu tegemisi - resideerud sa endiselt Eestist eemal või fotomaterjali järgi pigem ei (kriipisin enesekindlalt ka sinu eluolemist)?

   Kustuta
  2. Tänan vastu-kriipimise (?) eest. Vabandan oma hetkel sündmustevaest elu, heh. Hetkel olen Eestis, tõepoolest, sügisest juba jälle teisel pool maakera :3

   Kustuta

Postita kommentaar