MITTE NII ERILINE BLISS

Ülemine taldrikupealne taimetoidu valikus on mehisemaid toidueelistusi arvesse võetud, krõbeda hinnaga 5.13€. Alumine on võetud mekkimiseks: pasta köögivilja salaamis, mündine kuskus, läätsed, jääsalat avokaadokastmes, kikerherned ja see koguhinnaga 3.57€. Burgeri hinnaks 4.05€ Kõhu sai täis, minu muid muljeid jagab väga hästi minu äraproovimisekaaslane:Palju ootusärevat õhinat ning ära sai käidud.

Erinevalt kurjakuulutavalt laiast valikust, mida nagu promo eesmärgil võib mitmetesse kümnetese küll laduda, on sisse astudes ikkagi toiduvalikust puudu kirev ja mitmekesine põnevus, erilisus. Minu ootuslikud värinad asendusid viisaka keskpärasusega, kus oli raske üllatuda.

Arusaadavalt on külmvaliku kogused minimaalsed, aga tuleb mõista, missuguse ilme see kliendile loob, kui viimase käsi vääratab, sest kõhutäie nimel peab ta külmletis kausi põhjani tühjaks kühveldamaning viskama pilgu järgmise ohvri suunas. Söögikohast on oodatud siiski turvaline tunne, toit on meie kindluse alus - aga näha korraga väljas minimaalseid koguseid niigi suures ruumis näpistab päris tugevalt meie instiktiivset paanikat, kas suutäit on ja jätkub. Valik peab mõjuma ka visuaalselt.

Mida ma sõin?
Taldrikutäit ei kommenteeri, aga kiita saan tšilli-juustupalle taignas, mis rahuldasid minu vajaduse intensiivse ja rammusa maitsekogemuse järele. Muus osas olen hetkel subjektiivsete esmamuljete kütkeis ja kindlasti külastan teid uuesti.

Atmosfäär ja sisekujundus on väga meele järgi. 
Neutraalne, ei püüa fookust, aga samas ei ahista ning ei jäta ka üksi.
Ma ikka lootsin, et seal on midagi erilist, kasvõi erilisemat. Jääsalat avokaadoga oli super, parim salatikogemus üldse, aga salaamidest ja viineritest (olgu need taimedest või mitte) kõnnin ma meelsasti eemale. Ja kui juba taimetoidu söögikoht, siis salatit tahan ma saada ohtralt ja kausiga. Tasuta leiba ju ei pakuta. Pettumus oli ka soe toit, eeldan lootvalt, et antud valik on muutuv. Suvikõrvitsarooga saab mujal ka. Oi, ja burger ka lagunes ja pihvil polnud maitselist otsa ega äärt. Kindlasti ei taha ma lihtsalt sõnadega vehkida, aga kuna tegemist on just seesuguse kohaga, mis esindab päris paljusid (eeskujulikke) toidutarbimisvaateid, siis see peab üllatama. Keegi ei tohi seal end tunda absoluutse vähemusena, nagu näiteks mina enamikes restoranides-kohvikutes. Tean, kust saan salatit, suppi, pitsat. Kõik. Aga ma ei taha nii! Ma tahan, et personal teab, kas nende pakutavas gelatos on piima või olen võhiklikkuse vale ohver ja ma tahan, et teatakse, mis on minu küsimuste eesmärgiks.  


Kommentaarid

Populaarsed postitused