10 PÄEVA BLOGIDES:PILDIPOSTITUS

KinkepakkTäna oli eelviimane päev, et kogumispunkti viia Täht idas kinkepakk. Ilm oli ilus ja patseerisin rõõmsalt Sõbra Prisma poole. Plaanis oli veel mõned täiendused osta, muidu aga pakk enam-vähem komplekteeritud. Kasutasin ära ühe kingakarbi, mille eelmise kasutusfunktsiooni peitsin ma tapeediribadega ära. Päris kena pakk sai. 

Natuke enne Prismat kõndis minuga ristuval teel üks naine. Ta nägi väga tavaline välja: roosa jopp, kontsaga saapad, käekott. Ainult et ühel hetkel jäi talle üks tänaval lesiv penoplasti tükk ette ning lõi selle jalaga suure kaarega lendu. Turtsatasin naerda ning hiljem tegin penoplastitükiga koos pilti. Ühel nurgal nägin elektrikilbil olevat graffitit sõnumiga "Soovid täituvad". Tundus olevat lahe ka selle ja kinkepakiga koos pilti teha. Kiri naabrileTõstsin koju jõudes telefonist fotod arvutisse ja nägin seda pilti. Üks kummalisemaid kirju, mida ma kirjutanud olen. Ämbri sain samal õhtul muide tagasi. Toojat ei näinud. 

Rääbu ja Coca-ColaTäiesti juhuslikult kuulan hetkel Genialistide Joomalaulu kui seda postitust kokku panen. Oiii, see laul räägib vist küll Rääbust ja tema sõltuvustest. Kas sa teadsid, et meie armsale kiisule mekib Coca-Cola? Kui keegi meist kokat joob, siis Rääps tuleb kohe klaasi juurde nuuskima ning vahtima. Tundub, et ta tahab nende kihisevate mullidega mängida. Proovib neid käpaga lüüa. Kui mullidega mängida ei viitsi, siis kastab lihtsalt oma käpa klaasi sisse ja lutsutab puhtaks. Vot selline kiisu meil.

SuslikTööl pidin ühe niinimetatud susliku kuju tegema. Ma ei teadnud, et eesti keeles sõna suslik tähendab päriselt ka mingit ehtsat looma. Ma arvasin, et sõna "suslik" on mu ema leiutatud sõna, sest ta kutsus meid lapsena nii, kui me pättuseid tegime.

Zero waste tooted Kaubamajas

Keegi kommenteerija ütles, et Kaubamaja koduosakonnas on müügil silikoonist riideharjad. Käisin neid näppimas ning panin tähele veelgi toredamaid tooteid - metallist pesulõksud, puidust harjad, pudeliharjad jms. Ma ei teadnudki, et Kaubamajas selliseid asju müügil on. Muide, ostsin silikoonist riidepuhastusharja ära. Olen rahul ja samas ei ole ka. See eemaldab mõningaid karvu, ent riiderull töötab ikka kõige paremini.Kissuu! Kui ma pühapäeval läksin Barbara Lehtna Together forever näitusetuurile, siis shortcuttisin läbi Botaanikaaia. Päris naljakas kass see seal Botaanikaaias. Nagu seal kasvuhoones vähe palav ei oleks. Ei. Peab ikka kõige kuumemasse kohta sisse seadma.

Hoidised näituselKäisime Laurisega Kunstihoones Läti kaasaegset kunsti vaatamas. Hiigelsuur riiul hoidiseid oli päris nums. See klõps on vaid tükike sellest hoidisekunstist.

Muhu leibKuidas Muhu leib küll nii hea on? Ma olen vist nii õnnistatud inimene, et mu kõrvalmajas on Muhu pagarid. 

Kommentaarid

  1. Hehh, mind ka kutsus ema väiksena suslikuks 😀 Arvasin, et see lihtsalt minu nimega seoses välja mõeldud hüüdnimi.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused