NULLKULU POP-UP @EKKMPole jõudnud siia blogisse klõbistama tulla, sest et olen teinud ettevalmistusi üheks toredaks ürituseks. BioneerisMüürilehes, sotsiaalmeedias ja ka muudes kohtades on kuulda olnud, et sellel pühapäeval, 17. detsembril, toimub Eesti Kaasaaegses Kunstimuuseumis keskkonnateemaline jõulueelne päev nimega Pakendivabadus. Toimuvad arutelud, töötoad ja pop-up vormis sätib ennast sisse Palja pala kõrval ka Nullkulu pood. Tutvustame Feministeeriumiga ka oma koostööprojekti “Feminist ei raiska! Olulised sammud nullkuluni.” Ürituse täpsema infoga, saab tutvuda siit.

Poe ülesseadmise tarbeks olen ma teinud valmis mõningat kraami. Eksklusiivselt saab osta isetehtud pesupulbrit, multifunktsionaalset kinga/lõikelaua jms vaha ja tekstiilist nakkekilet. Lisaks nendele on mul pakkumises ka riidest pesukaitsmeid, näopuhastuspatju, puuviljakotte, sõlmikkotte, hambaharju, metallist kõrsi, pesukäsnu jne. Müüki tulevad ka 10 väga erilist roosat pesukaitset, mis sai valmistatud just Feministeeriumi teavitusprojekti raames. 

Jagan ka hea meelega retsepte ja juhendeid kuidas midagi teha, milliseid materjale kasutada, kust osta seda, teist ja kolmandat (oma pakendiga). Niiet võib julgelt lobisema tulla, sest päris ehtsa poe või ettevõtte mõõtu hüpikpood välja ei anna ja see eesmärgiks ei ole. Pakendivabaduseni!

Kommentaarid