VÕRKKOTT KUI MOEELEMENTKülastasin Vilniuses üht armast väikest muuseumi ja panin tähele üht eksponaati. Nimelt jäi mulle silma daami käekotis käivat valget ümmargust karpi, mille sees oli siidist tugevdatud sangadega võrkkott. Kui elegantne ja ilus! Kas sinu kotis midagi sellist ka leidub?

Kust sellist osta, internetist ma kahjuks ei leia. Mul endal on kasutuses paar võrgust kotti, aga midagi elegantset neis küll pole. Kõige lemmikum, millest mul kummalisel kombel ühtegi pilti ei ole on sinine ja seda kasutan ma mitmeti. Mingi aeg viisin sellega pakendeid pakendikonteinerisse, siis käin sellega poes. Vahel on kotis mustad riided või prügisukeldumise saak. Kust sellist head kotti aga täna osta, ma kahjuks öelda ei tea - sain selle nö päranduseks.

Ise olen võrgust kotti proovinud kahel korral teha. Üks katsetus oli heegeldamise meetodil, teine sõlmides. Kolmas on mul tegelikult kapis ka pooleli. Heegeldan seda viimast peenest-peenest, ent tugevast niidist. Kole palju aega võtab.

Võrgust kotid on minumeelest nii mõnusad. Nad on kokkupakitult pisikesed, passides nõnda hästi taskunurka. Samas aga mahutavad palju. Eelis kilekotile on see, et nad näevad kenad välja (reklaamivabad, ei kahise, ei ole õudsat neoonkollast värvi) ning neid saab pesta. Pane aga masinasse ja hiljem restile kuivama.

Kommentaarid

  1. Kas midagi sellist pidasid silmas: https://www.ikea.lv/et/rooms/kook/kook-ja-toopinnad/koogi-korrastajad/kungsfors-vorkkott-2-tk-kmpl-naturaalne-varvitoon-art-20372834

    VastaKustuta
  2. Prillitoosis juhtusin nägema just võrkkottidest ja vahariidest https://arhiiv.err.ee/vaata/prillitoos-482 Kohe alguses, alagab kuskil 2:35 ja võrkkotist 7:30

    VastaKustuta

Postita kommentaar