NALI NR 11

Eile kõndisime linnapeal ringi. Klõpsutasin pilte teha, nagu oleks esimene ja viimane turist siin maamuna peal. Ühel hetkel kukkus mu objektiivi kork maha ja minu sõber, see, kes mind pidevalt norib, et ma pole piisavalt nullkululine, kukkus parastama millist mikroprügi ma tänavatele puistan ja oma asju ei oska hoida. Eksole, milline vandaal ja keskkonnareostaja!

Ma ei saa aru, mis tal viga on. 

Kommentaarid

 1. Ta ei ole su sõber.

  VastaKustuta
 2. Miks Sa tal endaga niimoodi käituda lased? Üks-kaks korda on sellised naljad võibolla naljakad, aga mingi aeg enam ei ole. On täiesti OK öelda, et see Sind häirib (ilmselgelt häirib, muidu ei oleks seda postitanud). Kui ta on piisavalt sõber, siis ta saab aru, et tema käitumine teeb Sulle liiga ja enam nii ei tee.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma rääkisin temaga ükspäev sellest. Lubas end parandada. Mõistis, et tema käitumine pole okei. Palus andestust. Ja siis see.. Proovin olla nii kannatlik kui võimalik, aga näib, et see ei lähe kuhugi. Kahju, hirmus kahju.

   Kustuta
 3. Väga nõme inimene. Mina ei suhtleks sellisega enam. See on ju nagu vaimne vägivald. Kui sa endast hoolid siis sa ei lase endaga nii käituda. Selline inimene pole sõber, mats on. Mõtiskle ka peegelduste üle. See kuidas endaga käitud paistab ka teiste käitumisest ehk peegeldab. Meil kõigil on omad õppetunnid siin elus. Aja nina püsti!

  VastaKustuta
 4. Ka toksilised inimesed on prügi sinu elus. Ka minul on olnud inimesi kellega ma suhelnud olen ja kannatanud nende pasiivagresiivsete kommentaaride all kuni sain aru et selleks et ise õnnelik olla tuleb sellised inimesed elust välja lõigata kes pole siirad sinuga. Keegi kes tahab ainult head ei ütleks selliseid asju. Miks visata sellised kommentaare? Sest teda häirib miski. Kas kadedus või midagi muud me ei tea aga väljendab väga valesti neid sinu suhtes. Ära lase endale nii teha. See et sinul kindlad tõekspidamised on näitab et oled tugev inimene. Mõnele aga ei sobi see, et keegi nii tugev on.

  VastaKustuta
 5. Nu tegelikult ei maksa kõike alati ka nii raskelt võtta, kui võimalik. Sageli inimesed niisama aasivad ka üksteise kallal ja kui see on selline pinnapealne emotsioon, mille juured ei ulatu hinge, siis on võimalik nähagi selles lihtsalt mitte pahatahtlikku aasimist. Ja sel juhul see ainult vürtsitab natuke elu ja võibolla on isegi suhete tugevuse märgiks.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused