KOOGID, KOOGID, KOOGID

Tuleb meeleolu kuidagi üleval hoida, eksole? Mul on selline armas juhus, et mul on just nüüd ja praegu külmkapis hästi palju kooki. Siis kui ma olen üksi kodus ja keegi ei taha külla tulla koogipidu pidama... Nojah, eks ma siis söön ise ja mekutan omas #püsikodus tempos.

Kuidagi on sattunud nii, et olen mitmel korral ostnud nii endale kui ka teistele kinkimiseks uusi Gourmet Green vegankooke, mis Rimides ja Maximates müügil. Rimides saab kolme - šokolaadi, vaarika, soolakaramelli ja Maximarketitest Napoleoni kooki. Maksavad nad u 3€ tükk.

Mõned päevad tagasi saatis see sama Leedu ettevõtte, kes teeb ka muid vegantooteid, mulle ametlikuks maitseprooviks oma toodangut. Nad palusid, et ma kirjeldaksin paari sõnaga mis ma neist arvan. Mekutamised on ära tehtud, nüüd vaid istun rõõmsalt oma koogihunnikuga kodus. No vaata vaid, mis toredad seltsilised mul on!
 


Napoleoni kook kirssidega (Vegan cake ,,Napoleonas" 190 g)

Kirsimoosiga Napoleoni kook on nagu üks Napoleoni kook olema peab. Oma olemuselt on ta kindlasti pehmem ja malbem, kirss annab koogile iseäralikku maitsekogemust. Sarapuupähklikook (Vegan cake with Hazelnuts 190 g)

Tegu on klassikalise vegankoogiga, kus on rohkelt šokolaadi ja pähkleid. Täpselt nii nagu üks rammus vegankook olema peab. Vaarikakook (Vegan cake with Raspberries 190 g)

Vaarikakook on hea kerge koogiamps, mis pole liialt magus ega raske. Pealeraputatud pistaatsiapähklid ja sidrunikoored sobivad vaarikatega hästi kokku. Minumeelest on see kõige parem justnimelt värskete vaarikatega serveeritult.Soolakaramelli ja pähkli kook (Vegan Salted caramel cake 190 g)

Soolakaramelliga kook on mõnus pähkline amps tugeva šokolaadikestaga. Pähkleid on koogis rohkelt, mistõttu selle tekstuur on krõmpsuv ja võrreldes ühe tavapärase koogiga eripärane. Oleks vaid soolasust veelgi enam!

Kommentaarid