8 KÜSIMUST DAYSY KASUTAJALE

Viimasel poolel aastal on mitmed sõbrannad ja veidi kaugemad blogituttavad minu käest uurinud kuidas mulle Daysy kasutamine sobinud on. Lisaks sellele on ka Instagramis mitmed huvi tundnud kuidas mulle Daysyga läheb. Sellest tulenevalt otsustasin kokku panna ühe postituse, kuhu kõik uudishimulikud küsimused koondada. Siin see on!


Kui kaua võtab aega, et enese igahommikuse mõõtmisega ära harjuda?

3-4 tsüklit. Mina hakkasin muid tulukesi kui punane umbes neljandal kuul peale kasutamise algust nägema. Täitsa alguses, esimestel päevadel ja isegi nädalatel, on tõesti veidi kummaline end sundida esimese asjana Daysy järele haarama. 


Kas oled mingeid päevi vahele ka jätnud?

Jah, ikka. Näiteks ei soovitata enda temperatuuri mõõta, kui eelneval õhtul on alkoholi tarvitatud või ollakse haige. Kõige pikem vahe, mis ma teinud olen, on olnud umbes nädal. Olin suure koormuse all, stress hammustas igast varbast ja siis jätsin end mõõtmata. Lisaks sellele käisin ka suvel HPV teist süsti tegemas, mistõttu mul tekkis sellest palavik ja ka siis jätsin end veidikeseks ajaks mõõtmata. Mulle endale näib, et sellest pole üldse hullu kui vahel jääb mõõtmata. Äpil endal on siis lihtsalt vähem infot, mille najale toetuda. Küll aga võiks vahelejäämiste protsent jääda alla 10%.


Vahendil on vähe nuppe ja see annab enda kogutud informatsioonist teada vaid erinevate tulukeste kombinatsioonidega. Kuidas sa selle meelde jätad?

Esimestel nädalatel magasin küll kasutusjuhend öökapil. Lisaks sellele kleepisin monitorile peale väikese omatehtud spikri mitu korda vajutama peab ja mida üks või teine tulukene tähendab. Daysyl on ju kokku lausa 16 erinevat märguannet!


Kui palju Daisy maksab ja kas hind on seda väärt?

Vaatan just Viljakusmonitor.ee veebilehelt, et Daysy 2.0 maksab hetkel 299€.  Mul on pakkuda ka sooduskood (tunneomakeha10), mis annab -10% 


Kui kaua võtab aega, et ent mõõta? 

Ligikaudu minut. Vahel Daysy palub mul mitu korda end mõõta, sest ei saa hästi püsivat temperatuuri kätte. Muidu aga saab selle asja hommikul kiirelt tehtud. 


Kas äpp töötab sinu telefonil hästi?

Mul on normaalne telefon (st kaasaaegne), Android operatsioonisüsteemiga, ja seni pole mul olnud ühtegi probleemi. Näen andmeid ilusti ning sünkroniseerib ka kenasti. 


Kas tavaline kraadiklaas ei oleks odavam?

Kui vaadata erinevaid tabeleid, kui palju naise kehatemperatuur ühe tsükli jooksul muutub, siis see ei ole päris nii lihtne, et ühel päeval on lihtsalt palju kõrgem temperatuur ning see ütleb sulle kõik. Enda graafikut vaadates ei saaks mina küll tavalise kraadiklaasiga hakkama. Mu temperatuur siiski kõigub päris palju ning kui mul seda abilist ei oleks, ei oskaks mina küll mingisuguseid suuri järeldusi teha. Muidugi on kraadiklaas odavam lahendus aga Daysy on siiski lihtsam ning mugavam. 


Kas Daysyt saab kasutada ka kahepeale?

Mkm. Tegu on läbi ja lõhki personaalse abivahendiga. Pealegi ei tohiks enne mõõtmist üldse ringi liikuda ega mis iganes tegevusi teha. Ärkad üles ning esimese asjana mõõdad oma kehatemperatuuri. Isegi mitte vett ei tohiks enne juua!

Kommentaarid

  1. Mina julgeks küll öelda, et kahe komakohaga kraadiklaas, nimetatakse veel basaaltermomeetriks, ja hea äpp, nagu tasuta FertilityFriend või Flo, asendavad edukalt Daysyt. Mina ja paljud teised rasestumist planeerivad naised on just seda lahendust kasutanud ja väga edukalt enda ovulatsiooni jälginud, temperatuuri mõõtmise tulemused on langenud kokku sellega, mida ovulatsioonitestid ütlevad.

    VastaKustuta

Postita kommentaar