EESTIS VALMISTATUD KUURIIDED


Kindlasti on kõigile pakkunud suurt elevust uus Eesti ettevõte Rocking Undies, kes valmistab kodumaiseid kuuriideid. Mul on olnud võimalus ühte nende mudelit katsetada ja kuna paljud blogilugejad on mu käest uurinud, kas oskan neid ka teistega võrrelda ning mingisugust hinnangut anda, siis käesolev postitus on just vastus sellele küsimusele. 

Olen saanud mitmeid erinevaid kuuriideid proovida. Mul endal on hetkel kasutuses Knixteen, Thinx ja BNB sport. Olen proovinud ka teisi, millest kirjutasin ühes varasemas blogipostituses Suur kuuriiete  võrdlus, ent need on mudelid, mille juurde olen jäänud. Kuidas aga paigutub Rocking Undies sinna teiste sekka?

Mudel, mille mina omale kingituseks sain, on hipsterlõikega (link). Hea on see, et nende põhidetail on viskoosist, nad imavad kuni 4 tampooni täie vedelikku ja nad on kogu ulatuses musta värvi. + tooted on valmistatud Eestis. Lisaks sellele on nad jalas ka üpriski mugavad. Täitsa toredad teised. 

Küll aga kui paigutada nad ka teiste kuuriietega võrdlusesse, siis minu jaoks jääksid nad tublile kolmandale kohale. Minu esimene valik on kindlasti Thinx, sest nad on liibuvad, hästi istuvad ja vedelikku hoides ei muutu kohmakaks (pampersiks). Teine lemmik on mul Knixteen, sest ka nemad on meeldivalt diskreetsed ja on ilmselge, et vedelikku imav osa on spetsiaalselt selleks välja töötatud. Need kaks on väga head näited sellest, kuidas keegi on teinud kõvasti tööd, et pakkuda naistele uudset toodet. Mis sest, et mudelid maksavad mõlemad u 45€, on see hind neid väärt. Tõesti kohe. Ma arvan, et igaüks võiks saada korraks proovidagi, mis tunne nendega on ja kuidas nad töötavad. 

Rocking Undies mudel ei ole päris sama tehnoloogia järgi valmistatud kui Knixteen ja Thinx. Ma ütleksin, et jalas on nad pigem veidikene kohmakamad. Jalge vahel olev detail on üpriski paks. Vedelikku nad peavad ja lekkimist nendega vaevalt, et ette tuleb. Teevad oma töö ära, aga mitte ehk nii diskreetselt kui Knixteen ja Thinx. 

Küll aga on nende eelis see, võrreldes teiste välismaiste brändidega, et põhidetaili materjal laseb kehal rohkem hingata. Lisaks sellele eritub neid pestes ja kandes ka keskkonda vähem mikrokiude. Teistel on kasutuses sünteetilised tekstiilid, Rocking Undies kasutab aga viskoosi. 

Mainimisväärt on ka tõsiasi, et nagu ma varasemateski postitustes kirjutanud olen, siis minu jaoks on ääretult oluline, et kusagilt miski ei pigistaks ega tekitaks muud moodi ebamugavust. Ma võin vahel väga tundlik olla. Rocking Undies on mugav toode, aga kahjuks mina soovitaks tootedisaineril pitskumm välja vahetada. See on väga kare! Olen üllatunud, et säärane kumm üldse käiku läks. Kumm võiks olla pesu puhul õhuke ja libe. 

Kas osta omale üks paar Rocking Undies hipsterlõikelisi pükse? Nii ja naa. Annan neile tubli kolmanda koha. Mu käsi kindlasti haarab neid kasutama ja jätan nad endale tarvitamiseks, aga endale ostaksin ma pigem rohkem Thinx ja Knixteen mudeleid. Aga kes teab ka? Olen lihtsalt nende kahega juba nii ära harjunud ning tunnen end turvaliselt. Eks me kõik ole uue ja teistsuguse osas rohkem skeptilisem ning käsi ei haara neid esimese võimalusena. Ehk kirjutan ma aasta pärast uue postituse, kus kiidan neid taevani. Jääme vaatama-kuulama!

Kommentaarid